Ofertë!
OFERTË ONLINE

HP 17-CN1008CY 17.3″, 12GB, 512GB SSD, Core i5

79,990 L84,490 L

Nga detyrat e përditshme e deri tek ato projekte të veçanta që duhet të kryeni, laptopi HP 17.3 inç me ekran me rezolucion Full HD është i duhuri për t’ju mbajtur produktiv dhe të argëtuar në të njëjtën kohë. Mjafton të zgjidhni dizajnin tuaj të preferuar dhe gjithcka tjetër lërjani në dorë prrocesorit të gjeneratës së 11-ë Core i5 dhe hapsirës së madhe ruajtëse 512GB.

• Intel® Core™ i5-1135G7
• 12GB RAM + 512GB SSD
• 17.3″ FHD Display
• Intel® Iris® Xe Graphics

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
Announced

2021

DESIGN
Color

Mint, Purple, Gold, Gray, Green, Silver

Type

Notebook Laptop

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-1135G7

Processor family

11th Generation Intel® Core™ i5 Processors

Processor Frequency

Up to 4.20 GHz

Processor Cache

8 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

12GB

Ram Type

DDR4-3200 MHz

Memory

512GB SSD

Memory slots

2

SSD Details

PCIe® NVMe™ M.2 SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

17.3"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

Graphics Memory

Shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Graphics Memory Type

Integrated

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Realtek Wi-Fi 6 (1×2)

Ethernet LAN

No

Bluetooth

Bluetooth® 5.2

PORTS & INTERFACES
Details

1 SuperSpeed USB Type-C® 5Gbps signaling rate;
2 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate;
1 HDMI 1.4b;
1 AC smart pin;
1 headphone/microphone combo

AUDIO
Built-in Microphone

Dual array digital microphones

Built-in Speakers

Dual speakers

CAMERA
Front Camera

HP True Vision 720p HD camera

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 10

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

41 Wh

Number of battery cells

3-cell

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.08 kg

Dimensions

40.07 x 25.78 x 2.06 cm

POWER
AC Adapter Power

45 W Smart AC power adapter

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu