HP 17T-CN000 17.3″, 8GB, 256GB, Core i5

84,990 L

 

Lidhuni, ndërveproni, punoni dhe luani  me laptopin HP 17t-CN0025NR. Procesorët e gjeneratës së 11-të Intel® Core™  kombinohen me grafikat Intel® Iris® Xe dhe memorjen e bollshme 512GB. Pavarësisht ekranit të madh 17.3 inç, ky laptop peshon pak dhe mund ta merrni lehtësisht me vete kudo që shkoni.

• Intel® Core™ i5-1135G7
• 8GB RAM + 256GB SSD
• 17.3″ IPS Display
• Intel® Iris® Xe Graphics

Ka stok

SKU: ITD1517 Modeli: 17-CN0025NR Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
Announced

2021

DESIGN
Color

Silver

TYPE

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-1135G7

PROCESSOR FAMILY

11th Generation Intel® Core™ i5 Processors

PROCESSOR FREQUENCY

2.40 GHz Up to 4.2GHz

PROCESSOR CACHE

8 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram type

DDR4-3200 SDRAM

Memory

256GB SSD

Memory Slots

2

SSD DETAILS

GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD

CARD READER INTEGRATED

Yes

DISPLAY
Display Size

17.3''

PANEL TYPE

IPS

ASPECT RATIO

16:9

HD TYPE

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

GRAPHICS MEMORY

‎Shared

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

Integrated

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

WI-FI model

Intel® Wi-Fi 6 AX 201 (2×2)

ETHERNET LAN

No

Bluetooth

5.0

PORTS & INTERFACES
Details

1 SuperSpeed USB Type-C® 5Gbps signaling rate;
2 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate; 1 HDMI 1.4b;
1 AC smart pin;
1 headphone/microphone combo

Audio
BUILT-IN MICROPHONE

Integrated dual array digital microphones

BUILT-IN SPEAKERS

Dual speakers

Camera
FRONT CAMERA

HP True Vision 720p HD camera

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

Yes

POINTING DEVICE

Precision Touchpad

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

Lithium-ion prismatic Battery

BATTERY CAPACITY

41 Wh

NUMBER OF BATTERY CELLS

3-cell

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.4kg

Dimensions

40.07 x 25.78 x 2.06 cm

Power
AC Power adapter

45 W Smart AC power adapter

SECURITY
Fingerprint reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop
1 x Charger
1 x Manual

Garancia e produktit

36 muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu