HP 17T-CP0013 17.3″, 8GB, 256GB, AMD

89,990 L

 

Lidhuni, ndërveproni, punoni dhe luani  me laptopin HP 17T-CP0013. Procesorët e gjeneratës së 5-të AMD Ryzen™ 5  kombinohen me grafikat AMD Radeon™ Graphics dhe memorjen e bollshme 256GB. Pavarësisht ekranit të madh 17.3 inç, ky laptop peshon pak dhe mund ta merrni lehtësisht me vete kudo që shkoni.

• AMD Ryzen™ 5 5500U
• 8GB RAM + 256GB SSD
• 17.3″ FHD IPS Display
• AMD Radeon™ Graphics

Ka stok

SKU: ITD1486 Modeli: 341K4UA#ABA Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
Announced

2021

DESIGN
Color

Silver

TYPE

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

AMD Ryzen™ 5 5500U

PROCESSOR FAMILY

AMD Ryzen™ Processors

PROCESSOR FREQUENCY

Up to 4.0GHz

PROCESSOR CACHE

8MB L3 Cache

Processor cores

6 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram type

DDR4-3200 SDRAM

Memory

256GB SSD

Memory Slots

2

SSD DETAILS

SO-DIMM

CARD READER INTEGRATED

Yes

DISPLAY
Display Size

17.3''

PANEL TYPE

IPS

ASPECT RATIO

16:9

HD TYPE

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

AMD Radeon™ Graphics

GRAPHICS MEMORY

‎Shared

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

Integrated

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

WI-FI model

802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac)

ETHERNET LAN

No

Bluetooth

4.2

PORTS & INTERFACES
Details

1 SuperSpeed USB Type-C® 5Gbps signaling rate;
2 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate; 1 HDMI 1.4b;
1 AC smart pin;
1 headphone/microphone combo

Audio
BUILT-IN MICROPHONE

Integrated dual array digital microphones

BUILT-IN SPEAKERS

Dual speakers

Camera
FRONT CAMERA

HP True Vision 720p HD camera

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

Yes

POINTING DEVICE

Precision Touchpad

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

Lithium-ion prismatic Battery

BATTERY CAPACITY

41 Wh

NUMBER OF BATTERY CELLS

3-cell

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.4kg

Dimensions

40.07 x 25.78 x 2.06 cm

Power
AC Power adapter

45 W Smart AC power adapter

SECURITY
Fingerprint reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop
1 x Charger
1 x Manual

Garancia e produktit

36 muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu