Second Chance

HP 22″ Widescreen LCD Monitor L2245wg

2,990 L

 

Monitori LCD HP L2245wg ofron karakteristika të avancuara të performancës, lidhjes dhe komoditetit të përdoruesit në një ekran elegant diagonal 22 inç me aspekt të gjerë.

Ka stok

SKU: MON57-B Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
8 kg
Brand
Color

Black

Display
Screen size

22"

Display brightness (typical)

300 cd/m²

Display resolution

1680 x 1050 pixels

Native aspect ratio

16:10

Response time

5 ms

Aspect ratio

16:10

Contrast ratio (typical)

1000:1

Viewing angle, horizontal

160°

Viewing angle, vertical

160°

Pixel pitch

0.282 x 0.282 mm

Horizontal scan range

24 – 83 kHz

Vertical scan range

50 – 76 Hz

Display scanning frequency

Horizontal frequency: 24-83 kHz, Vertical frequency: 50-76 Hz

I/O ports

USB 2.0 Hub: self-powered, two ports (cable included)

USB hub version

2.0

USB Type-A downstream ports quantity

2

VGA (D-Sub) ports quantity

1

DVI-D ports quantity

1

Power
Power consumption (typical)

45 W

Power consumption (standby)

2 W

Power consumption (off)

1 W

Operational conditions
Operating temperature (T-T)

5 – 35 °C

Storage temperature (T-T)

20 – 60 °C

Operating relative humidity (H-H)

20 – 80%

Storage relative humidity (H-H)

5 – 95%

Weight & dimensions
Dimensions

51.4 cm x 34.5 cm x 6 cm

Weight

7.7 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor

1 x Power Cable