Second Chance

HP 23″ E223 EliteDisplay Monitor

6,990 L

 

Humbisni veten në këtë monitor masiv, të krijuar për të ripërcaktuar rehatinë, mirëqënien dhe qëndrueshmërinë. Luaj, puno ose thjesht shikoni programet tuaja të preferuara me HP E223 , i cili është përkufizimi i ri i definicionit të lartë.

Ka stok

SKU: MON65-B Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
8 kg
Brand
Color

Silver/Black

General
Screen size

23"

Display Type

IPS

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Response Time

5ms

Refresh Rate

60Hz

Panel hardness

3H

Panel active area (W x H)

50.93 x 28.65 cm

Aspect ratio

16:9

Viewing angle

Up to 178° horizontal

Brightness

250 cd/m2

Contrast ratio

1000:1

Pixel pitch

0.24795 mm

Pixels Per Inch (PPI)

70

Default color temperature

Neutral 6500 K

Panel bit depth

Up to 16.7 million colors

Color gamut

94% sRGB

Anti-glare panel

Yes

Features

•Flicker free (selectable in On-screen Display (OSD) menu)
•Low blue light capable

Connectivity information
Connector types

(1) DisplayPort (DP) 1.2
(1) HDMI 1.4
(1) VGA

USB ports

(3) USB 3.0 ports (2 downstream and 1 upstream)

Ergonomics
Plug and play

Yes

Tilt range

–5° to +23° vertical

Swivel

45°L to 45°R

Pivot

90° clockwise and counter-clockwise

Height adjustment range

150 mm

4-Way comfort adjust

Adjustable height, tilt, swivel, and pivot

VESA mounting

100 mm with integrated mount (included)

Power
Power supply

Internal

Input power

100 – 240 VAC at 50/60 Hz

Maximum power

36 W

Typical power

19 W

Dimensions (W x D x H)

60.20 x 38.99 x 26.49 cm

Unpacked with stand

52.09 x 31.16 x 4.47 cm

Weight
Unpacked

5.64 kg

Head only

3.29 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor

1 x Cable

Garancia e produktit

12 Muaj