Second Chance

HP 24″ Widescreen LCD Monitor LP2475w

7,490 L

 

Performancë mbresëlënëse: shijoni pamje të qartë, plotë ngjyra dhe me rezolucion të lartë në këtë monitor me raport kontrasti 1000:1, rezolucion të mprehtë 1920 x 1200, gamë ngjyrash 92% dhe madhësi 24 inç.

Ka stok

SKU: MON58-B Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
10 kg
Brand
Color

Black

Display
Screen size

24"

Display brightness (typical)

400 cd/m²

Display resolution

1920 x 1200 pixels

Response time

6 ms

Contrast ratio (typical)

1000:1

Viewing angle, horizontal

178°

Viewing angle, vertical

178°

Pixel pitch

0.270 x 0.270 mm

Horizontal scan range

30 – 94 kHz

Vertical scan range

48 – 85 Hz

Display scanning frequency

Horizontal frequency: 30-94 kHz, Vertical frequency: 48-85 Hz

Ports & interfaces
I/O ports

1 x DisplayPort

DVI-I ports quantity

2

HDMI ports quantity

1

Power
Power consumption (typical)

75 W

Operational conditions
Operating temperature (T-T)

5 – 35 °C

Storage temperature (T-T)

20 – 60 °C

Operating relative humidity (H-H)

20 – 80%

Storage relative humidity (H-H)

5 – 95%

Weight & dimensions
Dimensions

55.6 cm x 36.2 cm x 8.3 cm

Weight

9.1 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor

1 x Power Cable

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu