HP 250 G6 Notebook 15.6″, 4GB, 1TB HDD, Core i3

39,900 L

Ekran 15.6 inch me rezolucion HD. Procesor te gjenerates se 7. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. I pershtatshem per te kryer detyra te perditshme, si te punuarit ne paketen Office dhe navigim ne internet dhe programe te ndryshme me performance mesatare. 

  • Intel® Core i3-7020U
  • 4GB RAM + 1TB HDD
  • 15.6″ HD Display
  • Intel HD Graphics 620

Shitur , Vijne perseri

SKU: SAAD0040 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand
DESIGN
Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i3-7020U

Processor Frequency

Base frequency 2.30 GHz

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

4GB

Ram Type

DDR3

Memory

1TB HDD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

SVA

Aspect Ratio

16:9

HD Type

HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1366 x 768 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 620

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

DVD+/-RW

NETWORKING
Wi-Fi Model

802.11ac

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

(2) USB 3.1 Gen 1
(1) USB 2.0
(1) HDMI 1.4b
(1) RJ-45
(1) VGA port
(1) AC Smart adapter
(1) headphone/microphone combo
(1) AC power

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

45 W/h

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.86 kg

Height

25.5 mm

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Shqipëri

Për më shumë informacion kliko këtu