HP 250 G6 Notebook 15.6″, 8GB, 256 SSD, Core i3

54,990 L

 

Laptopi HP 250 G6 vjen me ekran 15.6 inch me rezolucion HD.  Tani mund të kontrolloni dhe plotësoni çdo detyrë të mundshme. Hapni dhe organizoni çdo informacion në çast. Laptopi ka ekran me pamje shumë të mirë dhe plotë ngjyra. Është i lehtë në peshë dhe mund ta merrni kudo me vete. I përshtatshëm për të kryer detyra të përditshme, si të punuarit në paketen Office dhe navigimi në internet e programe të ndryshme me performancë mesatare. 

• Intel® Core i3-1005G1
• 8GB + 256GB SSD
• 15.6″ Full HD
• Intel® UHD Graphics

Ka stok

SKU: SACD9604-1 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
Announced

2018

DESIGN
Color

Black

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i3-1005G1

Processor family

7th Gen Core i3

Processor Frequency

Base frequency 2.30 GHz

Processor cores

2 cores

Processor Cache

3M

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Memory

256GB SSD

Memory slots

2

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

SVA

Aspect Ratio

16:9

HD Type

UHD

Touchscreen

No

Display Resolution

1366 x 768 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics

Graphics Memory

UHD Graphics

Graphics Memory Type

Shared

On-board Graphics Adapter

Yes

DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

802.11ac

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

2 USB 3.1 Gen 1
1 USB 2.0
1 HDMI 1.4b
1 VGA
1 RJ-45
1 headphone/microphone combo
1 AC power

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

SOFTWARE
Operating system installed

No

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

41 W/h

Number of battery cells

4

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.86 kg

POWER
AC Adapter Power

45 W

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Laptop charger

1 x Setup manual