HP 250 G7 15.6″, 4GB, 128GB SSD, Celeron

42,400 L

Ekran 15.6 inch me rezolucion FHD. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. I pershtatshem per te kryer detyra te perditshme, si te punuarit ne paketen Office dhe navigim ne internet.

 

  • Intel Celeron N4020
  • 4GB RAM + 128GB SSD
  • 15.6″ HD Display
  • Intel UHD Graphics 600

Ka stok

SKU: SACD9600 Kategori: , , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
DESIGN
Color

Black

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Celeron N4020

Processor family

Celeron

Processor Frequency

1.1 GHz base frequency, up to 2.8 GHz burst frequency

Processor cores

2 cores

Processor Cache

4 MB

MEMORY & STORAGE
Ram

4GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

128GB SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

SVA

Aspect Ratio

16:9

HD Type

HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1366 x 768 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 6000

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

802.11ac

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

(1) USB 2.0
(2) USB 3.1 Gen 1
(1) HDMI v1.4b (cable are sold separately)
(1) RJ-45/Ethernet port
(1) Headphone/microphone combo jack
(1) AC power port

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

SOFTWARE
Operating system installed

No

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

41 W/h

Number of battery cells

3

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.78 kg

Height

22.5 mm

POWER
AC Adapter Power

45 W

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

AC Power Adapter

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu