HP 250 G7 Notebook 15.6″, 4GB, 128GB SDD, Celeron

31,300 L

Ekran 15.6 inch me rezolucion HD. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. I pershtatshem per te kryer detyra te perditshme, si te punuarit ne paketen Office dhe navigim ne internet.

  • Intel® Celeron® N4000
  • 4GB RAM + 128GB SSD
  • 15.6″ HD Display
  • Intel® UHD Graphics 600

Shitur , Vijne perseri

SKU: SACD0232 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Brand
DESIGN
Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Celeron® N4000

Processor Frequency

Base frequency 1.10GHz, Max frequency up to 2.60 GHz

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

4GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

128GB SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

SVA

Aspect Ratio

16:9

HD Type

HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1366 x 768 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics 600

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

DVD+/-RW

NETWORKING
Wi-Fi Model

802.11ac

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

(2) USB 3.1 Gen 1
(1) USB 2.0
(1) HDMI 1.4b
(1) RJ-45
(1) headphone/microphone combo
(1) AC power

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

41 W/h

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.78 kg

Height

22.5 mm

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Shqipëri

Për më shumë informacion kliko këtu