HP 250 G7 Notebook 15.6″, 4GB, 1TB HDD, Core i3

49,900 L

 

Ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD. Procesor te gjenerates se 7 dhe karte grafike NVIDIA 2GB te dedikuar. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. I pershtatshem per te kryer detyra te perditshme, si te punuarit ne paketen Office, navigim ne internet, programe finance dhe programe editimi. Ne pergjithesi eshte laptop i cili mundeson performance te mire.

  • Intel Core i3-7020U
  • 4GB RAM + 1TB HDD
  • 15.6″ FHD Display
  • NVIDIA GeForce MX110 2GB

Ka stok

SKU: PKM40 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
DESIGN
Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i3-7020U

Processor family

7th Gen Core i3

Processor Frequency

Base frequency 2.30 GHz

Processor cores

2 cores

Processor Cache

3M

MEMORY & STORAGE
Ram

4GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

1TB HDD

Memory slots

2

HDD Details

5400rpm SATA

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

SVA

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Nvidia GeForce® MX110 2GB

Graphics Memory

2GB

Graphics Memory Type

GDDR5

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

DVD+/-RW

NETWORKING
Wi-Fi Model

802.11ac

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

(2) USB 3.1 Gen 1
(1) USB 2.0
(1) HDMI 1.4b
(1) RJ-45
(1) headphone/microphone combo
(1) AC power

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

SOFTWARE
Operating system installed

No

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

41 W/h

Number of battery cells

3

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.78 kg

Height

22.5 mm

POWER
AC Adapter Power

45 W

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim