Ofertë!
OFERTA VETËM ONLINE

HP 250 G8 15.6″, 4GB, 256GB SSD, Celeron

28,990 L

Kurseni: 8,000 L

:
:
:

Ekran 15.6 inch me rezolucion HD dhe procesor Intel Celeron N4020. Kryeni çdo detyrë të mundshme, hapni dhe organizoni informacionet tuaja në çast. Është i  lehtë në peshë dhe mund ta merrni kudo me vete. Gjithashtu është i përshtatshëm për të kryer detyra të përditshme, si të punuarit në paketën Office, navigimi ne internet etj.

• Intel® Celeron® N4020
• 4GB RAM + 256GB SSD
• 15.6″ LED Display
• Intel® UHD Graphics

Ka stok

SKU: ITD1690 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
Announced

2020

DESIGN
Color

Black

Type

Notebook

Processor

Intel® Celeron® N4020

PROCESSOR FAMILY

Intel® Celeron® Processor N Series

Processor Frequency

1.1 GHz base frequency, up to 2.8 GHz burst frequency

PROCESSOR CACHE

4 MB

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

4GB

RAM TYPE

DDR4-SDRAM

Memory

256GB

SSD DETAILS

M.2 NVMe

CARD READER INTEGRATED

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

PANEL TYPE

IPS

ASPECT RATIO

16:9

HD TYPE

HD

TOUCHSCREEN

No

Display Resolution

1366 x 768 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

DISCRETE GRAPHICS ADAPTER

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

Networking
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Ethernet Lan

Yes

Wi-FI

Wi-Fi 6 (802.11ax)

Bluetooth

5.0

Operating system
PORTS & INTERFACES
DETAILS

2 x USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A
1 x USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C
1 x HDMI
1 x Ethernet LAN (RJ-45)
HDMI version 1.4b
1 x Combo headphone/mic port

AUDIO
Built-in Microphones

Integrated digital microphones

BUILT-IN SPEAKERS

Stereo speakers

Camera
Front Camera

720p HD camera

KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

Yes

POINTING DEVICE

TouchPad

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

Lithium-Ion

BATTERY CAPACITY

41 Wh

NUMBER OF BATTERY CELLS

3-cell,

WEIGHT & DIMENSIONS
Dimensions

Height: 0.78 inch (1.99 cm)
Width: 14.09 inches (35.8 cm)
Depth: 9.53 inches (24.2 cm)

Weight

3.84 pounds (1.74 kg)

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj