Ofertë!
OFERTA VETËM ONLINE

HP 250 G8 15.6″, 8GB, 256GB SSD, Core i3

44,990 L

Kurseni: 5,000 L

:
:
:

Ekran 15.6 inch me rezolucion HD dhe procesor Core i3. Kryeni çdo detyrë të mundshme, hapni dhe organizoni informacionet tuaja në çast. Është i  lehtë në peshë dhe mund ta merrni kudo me vete. Gjithashtu është i përshtatshëm për të kryer detyra të përditshme, si të punuarit në paketën Office, navigimi ne internet etj.

• Intel® Core™ i3-1115G4
• 8GB + 256GB SSD
• 15.6″ HD Display
• Intel® UHD Graphics

Ka stok

SKU: ITD1685 Modeli: 2X7L0EA#ABD Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
Announced

2021

DESIGN
Color

Silver

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i3-1115G4

PROCESSOR FAMILY

11th Generation Intel® Core™ i3 Processors

PROCESSOR FREQUENCY

Up to 4.10 GHz

PROCESSOR CACHE

6 MB Intel® Smart Cache

PROCESSOR CORES

2

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

RAM TYPE

DDR4-3200 MHz

Memory

256GB

MEMORY SLOTS

1 SODIMM

SSD DETAILS

PCIe® NVMe™

CARD READER INTEGRATED

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

PANEL TYPE

IPS

ASPECT RATIO

16:9

HD TYPE

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics

GRAPHICS MEMORY

Shared

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

Integrated

DISCRETE GRAPHICS ADAPTER

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

WI-FI MODEL

Wi-Fi 6 (802.11ax)

ETHERNET LAN

1 x RJ-45(Gigabit)

Bluetooth

5.0

PORTS & INTERFACES
DETAILS

2 x USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports
1 x USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports
1 x HDMI ports
1 x Ethernet LAN (RJ-45)
HDMI version 1.4b
Combo headphone/mic port
Charging port type DC-in jack

AUDIO
BUILT-IN MICROPHONE

Yes

BUILT-IN SPEAKERS

Yes

CAMERA
FRONT CAMERA

720p HD camera

SOFTWARE
OPERATING SYSTEM INSTALLED

No OS

KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

Yes

Pointing Device

TouchPad

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

Lithium-Ion

BATTERY CAPACITY

41 Wh

NUMBER OF BATTERY CELLS

3-Cell

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.74 kg

Dimensions

14.09 x 9.53 x 0.78 in

POWER
AC ADAPTER POWER

45 W

Security
Fingerprint

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x HP 250 G8 15.6″, 8GB, 256GB SSD, Core i3

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj