HP 250 G8 15.6″, 8GB, 512GB SSD, Core i7

89,990 L

 

Ekran 15.6 inch me rezolucion HD dhe procesor Core i7. Kryeni çdo detyrë të mundshme, hapni dhe organizoni informacionet tuaja në çast. Është i  lehtë në peshë dhe mund ta merrni kudo me vete. Gjithashtu është i përshtatshëm për të kryer detyra të përditshme, si të punuarit në paketën Office, navigimi ne internet etj.

• Intel® Core™ i7-1165G7
• 8GB + 512GB SSD
• 15.6″ HD Display
• Intel® Iris® Xe Graphics

Ka stok

SKU: ITD1615 Modeli: 4K808EA#ABD Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
Announced

2021

DESIGN
Color

Silver

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-1165G7

PROCESSOR FAMILY

11th Generation Intel® Core™ i7 Processors

PROCESSOR FREQUENCY

Up to 4.70 GHz

PROCESSOR CACHE

12 MB Intel® Smart Cache

PROCESSOR CORES

4

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

RAM TYPE

DDR4-3200 MHz

Memory

512GB SSD

MEMORY SLOTS

2 SODIMM

SSD DETAILS

PCIe® NVMe™

CARD READER INTEGRATED

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

PANEL TYPE

IPS

ASPECT RATIO

16:9

HD TYPE

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

GRAPHICS MEMORY

Shared

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

Integrated

DISCRETE GRAPHICS ADAPTER

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

WI-FI MODEL

802.11ac (2×2)

ETHERNET LAN

1 x RJ-45(Gigabit)

Bluetooth

5.0

PORTS & INTERFACES
DETAILS

2 x Super Speed USB Type-A 5Gbps signaling rate;

1 x SuperSpeed USB Type-C® 5Gbps signaling rate;

1 x RJ-45;

1 x headphone/microphone combo;

1 x HDMI 1.4b;

1 x AC power

AUDIO
BUILT-IN MICROPHONE

Yes

BUILT-IN SPEAKERS

Yes

CAMERA
FRONT CAMERA

720p HD camera

SOFTWARE
OPERATING SYSTEM INSTALLED

Windows 10 Pro

KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

Yes

Pointing Device

TouchPad

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

Lithium-Ion

BATTERY CAPACITY

41 Wh

NUMBER OF BATTERY CELLS

3-Cell

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.74 kg

Dimensions

14.09 x 9.53 x 0.78 in

POWER
AC ADAPTER POWER

45 W

Security
Fingerprint

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x HP 255 G8 15.6″, 8GB, 256GB SSD, Core i5

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj