HP 250 G9 15.6”, 8GB, 512GB SSD, Core i3

49,990 L

 

HP 250 G9 mundëson opsione esenciale në një dizajn të hollë dhe të lehtë i cili është praktik për t’u marrë kudo me vete. Ekrani 15.6 inch, me proçesor të fuqishëm Intel® Core™ i3, është krijuar për produktivitet dhe argëtim.

• Intel® Core™ i3-1215U
• 8GB + 512GB SSD
• 15.6” SVA Display
• Intel® Iris® Xe Graphics

Ka stok

SKU: ITD1736 Modeli: 6S7B3EA Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Model

6S7B5EA

Announced

2022

DESIGN
Color

Dark Ash

Type

NoteBook

PROCESSORS DETAILS
Processor

Intel® Core™ i3-1215U

Processor family

12th Generation Intel® Core™ i3 Processors

Processor Frequency

Up to 4.40 GHz

Processor Cores

6 Cores

Processor Cache

10 MB Intel® Smart Cache

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

512GB SSD

Memory Slots

2

SSD Details

PCI Express,NVMe

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen Size

15.6''

Panel Type

SVA

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

Graphics Memory

Shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

Wi-Fi Model

Wi-Fi 5 (802.11ac)

Ethernet

1 Gbps

Bluetooth

5.0

PORTS & INTERFACES
Details

1x HDMI
1x Card Reader
2x USB 3.2 GEN1
1x USB C 3.2 GEN1
1x RJ-45
1x Headphones/Microphone Combo
1x Power Supply

AUDIO
Built-in Microphone

Integrated dual array microphone

Built-in Speakers

2 Integrated stereo speakers

CAMERA
Front Camera

720p HD camera

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad with multi-touch gesture support, taps enabled by default

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

Integrated 41Wh

Number of battery cells

3

WEIGHTS & DIMENSIONS
Weight

1.74 Kg

Dimensions

35.8 x 24.2 x 1.99 cm

POWER
AC Adapter Power

45 W

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

Garancia e produktit

36 Months