HP 255 G7 254Y1ES 15.6″, 4GB, 256GB SSD, AMD

37,990 L

 

Dizajn perfekt, i vogël, kompakt, peshon shumë pak…këto dhe shumë të tjera në HP 255 G7.  Ky model vjen me 4GB memorje pune dhe 256GB memorje të brendshme, të mjaftueshme për çdo dokument apo material që doni të ruani.

• AMD Athlon™ Silver 3050U
• 4GB RAM + 256GB SSD
• 15.6″ FHD Display
• AMD Radeon RX Vega
• DVD

Ka stok

SKU: ITD1475 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
Announced

2021

DESIGN
Color

Silver

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

AMD Athlon™ Silver 3050U

Processor family

AMD Athlon™ Processors

Processor Frequency

Up to 3.2GHz

Processor Cache

1 MB L3 cache

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

4GB

Ram Type

DDR4 SDRAM

Memory

256GB SSD

Memory slots

1

SSD Details

M.2 SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

LED

Aspect Ratio

16:9

HD Type

FHD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

AMD Radeon™ RX Vega

Graphics Memory

On-board Graphics Adapter

Yes

Graphics Memory Type

Shared

Discrete Graphics Adapter

No

OPTICAL DRIVE
DVD

DVD+/-RW

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Realtek RTL8821CE 802.11ac (1×1)

Ethernet LAN

Integrated 10/100/1000 GbE NIC

Bluetooth

BT 4.2

PORTS & INTERFACES
Details

(2) USB 3.1 Gen 1
(1) USB 2.0
(1) HDMI 1.4
(1) RJ-45/Ethernet port
(1) Headphone/microphone combo jack
(1) AC power port

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

(2)Integrated stereo speakers

CAMERA
Front Camera

HP TrueVision HD Camera

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 10 Home

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

41 Wh

Number of battery cells

3-Cell

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.78 kg

Dimensions

37.6 x 24.6 x 2.25 cm

POWER
AC Adapter Power

45 W Smart AC power adapter

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu