Second Chance

HP 30″ ZR30W Monitor

19,990 L

 

Humbni veten në këtë monitor masiv, të krijuar për të ripërcaktuar rehatinë, mirëqënien dhe qëndrueshmërinë. Luaj, puno ose thjesht shikoni programet tuaja të preferuara.

Ka stok

SKU: MON82-B Modeli: ZR30W Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
13 kg
Përmasa
69 × 45 cm
Brand
Color

Black

General
Screen size

30"

Display Type

IPS

Display Resolution

2560 x 1600

Response Time

7ms

Refresh Rate

60Hz

Panel hardness

3H

Aspect ratio

16:10

Viewing angle

178° H 178° V

Brightness

370 cd/m²

Contrast ratio

1000:1

Pixel pitch

0.2505 x 0.2505 mm

Panel bit depth

1.07 billion colors

Color gamut

94% sRGB

Anti-glare panel

Yes

PORTS & INTERFACES
Port

1 X USB hub version 2.0
5 X USB Type-A downstream ports quantity
1 X DVI-D ports quantity
1 X DisplayPorts quantity
1 X HDCP
AC (power) in

Ergonomics
Plug and play

Yes

Tilt range

-5° – 35°

Swivel

-45 – 45°

Height adjustment range

10 cm

Power
Power supply

Internal

Input power

100 – 240 V

Typical power

185 W

Weight & Dimensions
Weight

13 kg

Dimensions (W x D x H)

694 mm X 276 mm X 489 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor

1 x Power Cable

Garancia e produktit

12 Muaj