HP 330 Wireless Mouse and Keyboard Combination

4,490 L

 

Tastier dhe maus wireless dizenjuar për të qënë të rehatshëm dhe shumë produktiv.  Tastiera është me butona në madhësi të plotë. Mausi ka sensor optik 1600 dpi i cili e bën të lehtë punimin në pothuajse çdo sipërfaqe.

Ka stok

SKU: SBBC1015 Kategori: , , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Compatibility

Compatible with PCs with available USB-A port.

Compatible Operating Systems

Windows 11; Windows 10

Dimensions (W x D x H)

42.58 x 14.61 x 2.68 cm (keyboard);
10.3 x 6.11 x 3.4 cm (mouse)

Weight

0.42 kg (keyboard);
0.05 kg (mouse)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Keyboard

1 x Mouse

1 x USB Receiver

1 x Manual