VETEM ONLINE

HP AIO 205 G4 21.5″, 8GB, 256GB SSD, AMD

89,990 L

 

Kompjuter All In One. Te gjitha ne nje. Ekran 21.5 inch me rezolucion Full HD 1920 x 1080 piksel. Procesor te gjenerates se 10. Kompakt per madhesin e ekranit dhe ze shume pak vend ne tavoline. Te perfshira ka maus dhe tastiere. I pershtatshem per pune te ndryshme si te punuarit ne programet e paketes Office dhe programe te ndryshme finance. Me pamjen e duhur per tu vendosur ne zyre ose ne shtepi. 

  • AMD Ryzen™ 3 3250U
  • 8GB RAM + 256GB SSD
  • 21.5″ Display
  • AMD Radeon Integrated Graphics

Ka stok

SKU: SACB1402 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
5 kg
Brand
DESIGN
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

AMD Ryzen™ 3 3250U

Processor Frequency

Base frequency 2.60 GHz, Max frequency 3.50 GHz

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4

Memory

256GB SSD

DISPLAY
Screen size

21.5"

GRAPHICS
Graphic Card

AMD Radeon Graphics

CONNECTIVITY
Ports

1 HDMI-out 1.4
1 headphone/microphone combo
1 power connector
1 RJ-45
2 USB 2.0
1 3-in-1 SD card reader

2 USB 3.2 Gen 1

Network Interface

Integrated 10/100/1000 GbE LAN

MEDIA DEVICES
Audio

Realtek ALC3247 codec, high performance internal speaker, combo microphone/headphone jack, line-in and line-out rear ports (3.5 mm)

Webcam

5 MP pull-up webcam with integrated dual array digital microphone, maximum resolution of 2592 x 1944

KEYBOARD & MOUSE
Type

Wired

POWER AND OPERATING REQUIREMENTS
Power

65 W external AC power adapter

Energy Efficiency Compliance

ENERGY STAR® certified; EPEAT® Silver

Environmental

v

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

49.03 x 38.07 x 20.45 cm

Weight

5.7 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

12 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu