HP AIO 200 G3 21.5″, 4GB, 1TB HDD, Core i3

63,500 L

Kompjuter All In One. Te gjitha ne nje. Ekran 21.5 inch me rezolucion Full HD 1920 x 1080 piksel. Procesor te gjenerates se 8. Kompakt per madhesin e ekranit dhe ze shume pak vend ne tavoline. Te perfshira ka maus dhe tastiere te cilat lidhen atomatikisht. I pershtatshem per pune te ndryshme si te punuarit ne programet e paketes Office dhe programe te ndryshme finance. Me pamjen e duhur per tu vendosur ne zyre ose ne shtepi. 

  • Intel Core i3-8100
  • 4GB RAM + 1TB HDD
  • 21.5″ Display
  • Intel UHD Graphics 620

Shitur , Vijne perseri

SKU: SACB0393 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
8 kg
Brand
DESIGN
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i3-8130U

Processor Frequency

2.2 GHz

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

4GB

Ram Type

DDR4

Memory

1TB HDD

DISPLAY
Screen size

21.5"

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics 620

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim