HP AIO 24-df0014 23.8″, 8GB, 256GB SSD, AMD

99,900 L

Kompjuter All In One. Te gjitha ne nje. Ekran 23.8 inch me rezolucion Full HD 1920 x 1080 px me prekje. Kompakt per madhesin e ekranit dhe ze shume pak vend ne tavoline. Te perfshira ka maus dhe tastiere te cilat lidhen atomatikisht. I pershtatshem per pune te ndryshme si te punuarit ne programet e paketes Office, programe te ndryshme finance si dhe programe te ndryshme dizajni. Me pamjen e duhur per tu vendosur ne zyre ose ne shtepi. 

  • AMD Ryzen™ 3 3250U
  • 8GB RAM + 256GBSSD
  • 23.8″ Full HD Display
  • AMD Radeon™ Graphics

Ka stok

SKU: ITD1262 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
8 kg
Brand
DESIGN
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

AMD Ryzen™ 3 3250U

Processor family

Ryzen 3 Gen 3

Processor Frequency

Up to 3.5GHz

Processor cores

3 Cores

Processor Cache

4MB

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4

Memory

256GB SSD

Memory slots

1

SSD Details

PCIe® NVMe™ M.2

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

23.8"

Display Resolution

1920 x 1080

Panel Type

IPS ZBD anti-glare WLED-backlit
three-sided micro-edge display

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

GRAPHICS
Graphic Card

AMD Radeon™ Graphics

Graphics Memory

Shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Graphics Memory Type

Integrated

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

DVD+/-RW

NETWORKING
Wi-Fi Model

Realtek Wi-Fi 5 (1×1)

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

Bluetooth® 4.2 Combo, MUMIMO supported

PORTS & INTERFACES
Details

– HP 3-in-1 Media Card Reader–Supports SD, SDHC, SDXC.
– Headphone/Microphone Combo
– Rear: 2 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate
– 2USB 2.0 Type-A
– HDMI Out
– 4 (2 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate
– 2 USB
2.0 Type-A)

AUDIO
Built-in Microphone

Dual array digital microphone

Built-in Speakers

HP Audio

CAMERA
Front Camera

HP Truevision HD privacy camera with integrated dual
array digital microphone

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 10

KEYBOARD
Keyboard & mouse

USB Black Wireless keyboard and mouse combo

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

5.8 kg

Height

40 cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu