HP AIO 24-DF0085NA 23.8″, 4GB, 128GB SSD, Celeron

59,990 L

 

Kompjuter All In One. Te gjitha ne nje. Ekran 23.8 inch me rezolucion Full HD 1920 x 1080 piksel. Kompakt per madhesine e ekranit dhe ze shume pak vend ne tavoline. Te perfshira ne paketim ka maus dhe tastiere te cilat lidhen atomatikisht. I pershtatshem per pune te ndryshme si te punuarit ne programet e paketes Office, programe te ndryshme finance si dhe programe te ndryshme dizajni. Me pamjen e duhur per tu vendosur ne zyre ose ne shtepi. 

• Intel® Celeron® Processor J4025
• 4GB RAM + 128GBSSD
• 23.8″ Full HD Display
• Intel® UHD Graphics 600

Ka stok

SKU: ITD1558 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 61%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Power Adapter with Surge Protection

390 L
Kurseni: 600 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
8 kg
Brand
DESIGN
Color

Black

TYPE

All In One Computer

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Celeron® Processor J4025

Processor family

Intel® Celeron® Processor J Series

Processor Frequency

Up to 2.90 GHz

Processor cores

2 cores

Processor Cache

4MB

MEMORY & STORAGE
Ram

4GB

Ram Type

DDR4

Memory

128GB SSD

Memory slots

1

SSD Details

PCIe® NVMe™ M.2

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

23.8"

Panel Type

IPS ZBD anti-glare WLED-backlit
three-sided micro-edge display

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Touchscreen

No

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics 600

Graphics Memory

Shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Graphics Memory Type

Integrated

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

DVD+/-RW

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

Wi-Fi Model

Realtek Wi-Fi 5 (1×1)

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

Bluetooth® 4.2 Combo, MUMIMO supported

PORTS & INTERFACES
Details

– HP 3-in-1 Media Card Reader–Supports SD, SDHC, SDXC.
– Headphone/Microphone Combo
– Rear: 2 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate
– 2USB 2.0 Type-A
– HDMI Out
– 4 (2 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate
– 2 USB
2.0 Type-A)

AUDIO
Built-in Microphone

Dual array digital microphone

Built-in Speakers

HP Audio

CAMERA
Front Camera

HP Truevision HD privacy camera with integrated dual
array digital microphone

SOFTWARE
Operating system installed

WINDOWS 10-Smode

KEYBOARD & MOUSE
KEYBOARD & MOUSE TYPE

Wireless

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

5.8 kg

Dimensions

54.08 x 20.45 x 40.93 cm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x All In One PC

1 x Keyboard

1 x Mouse

1 x Power cable

1 x Manual

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu