OFERTË ONLINE

HP AIO 24-DF1086NH 23.8″, 8GB, 256GB SSD, Core i3

74,990 L

 

Kompjuter All In One. Te gjitha ne nje. Ekran me madhesi 23.8 inch dhe rezolucion Full HD 1920 x 1080 piksel. Procesor Intel® Core™ i3-1115G4. Kompakt per madhesine e ekranit dhe ze shume pak vend ne tavoline. Te perfshira ka maus dhe tastiere. I pershtatshem per pune te ndryshme si te punuarit ne programet e paketes Office dhe programe te ndryshme finance. Me pamjen e duhur per tu vendosur ne zyre ose ne shtepi. 

• Intel® Core™ i3-1115G4
• 8GB RAM + 256GB SSD
• 23.8″ FHD Display
• Intel® UHD Graphics

Ka stok

SKU: ITD1563 Modeli: 43H89EA#BH5 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 61%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Power Adapter with Surge Protection

390 L
Kurseni: 600 L

Informacion i detajuar

Peshë
8 kg
Brand
Announced

2021

DESIGN
Color

White

TYPE

All-In-One computer

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i3-1115G4

PROCESSOR FAMILY

11th Generation Intel® Core™ i3 Processors

Processor Frequency

Base Clock 3.00 GHz
Max Boost Clock Up to 4.10 GHz

PROCESSOR CACHE

6 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-3200 MHz RAM

Memory

256GB SSD

MEMORY SLOTS

1 x 8 GB

SSD DETAILS

PCIe® NVMe™ M.2 SSD

CARD READER INTEGRATED

Yes

DISPLAY
Screen size

23.8"

PANEL TYPE

IPS

ASPECT RATIO

16:9

HD TYPE

Full HD

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Touchscreen

No

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics

GRAPHICS MEMORY

Shared

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

Integrated

DEVICES
KEYBOARD & MOUSE

Wired

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

WI-FI MODEL

Realtek 802.11a/b/g/n/ac (2×2) Wi-Fi®

ETHERNET LAN

Integrated 10/100/1000 GbE LAN

Bluetooth

5.0

PORTS & INTERFACES
DETAILS

2 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate;
2 USB 2.0 Type-A;
1 HDMI-out 1.4;
1 headphone/microphone combo;
1 RJ-45

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

54.08 x 20.45 x 40.93 cm

Weight

5.85 kg;

Power
AC ADAPTER POWER

65 W Smart AC power adapter

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x PC

1 x Monitor

1 x Keyboard

1 x Mouse

Garancia e produktit

12 Muaj