HP AIO 27-CB0005NH 27″, 8GB, 512GB SSD, AMD

99,990 L

 

Kompjuter All In One. Te gjitha ne nje. Ekran me prekje me madhesi 23.8 inch dhe rezolucion Full HD 1920 x 1080 piksel. Procesor AMD Ryzen™ 3 5300U. Kompakt per madhesine e ekranit dhe ze shume pak vend ne tavoline. Te perfshira ka maus dhe tastiere te cilat lidhen me fishe. I pershtatshem per pune te ndryshme si te punuarit ne programet e paketes Office dhe programe te ndryshme finance. Me pamjen e duhur per tu vendosur ne zyre ose ne shtepi. 

• AMD Ryzen™ 3 5300U
• 8GB RAM + 512GB SSD
• 27″ FHD IPS Display
• AMD Radeon™ Graphics

Ka stok

SKU: ITD1559 Modeli: 634V7EA#BH5 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 61%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Power Adapter with Surge Protection

390 L
Kurseni: 600 L

Informacion i detajuar

Peshë
8 kg
Brand
Announced

2021

DESIGN
Color

White

TYPE

All-In-One computer

PROCESSOR DETAILS
Processor

AMD Ryzen™ 3 5300U

PROCESSOR FAMILY

AMD Ryzen™ Processors

Processor Frequency

Base Clock 2.6GHz
Max Boost Clock Up to 3.8GHz

PROCESSOR CACHE

4MB L3 Cache

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-3200 MHz RAM

Memory

512GB SSD

MEMORY SLOTS

2 x 4 GB

SSD DETAILS

PCIe® NVMe™ M.2 SSD

CARD READER INTEGRATED

Yes

DISPLAY
Screen size

27"

PANEL TYPE

IPS

ASPECT RATIO

16:9

HD TYPE

Full HD

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Touchscreen

No

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

AMD Radeon™ Graphics

GRAPHICS MEMORY

Shared

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

Integrated

DEVICES
KEYBOARD & MOUSE

Wired

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

WI-FI MODEL

Realtek RTL8822CE 802.11a / b / g / n / ac (2×2) Wi-Fi®

ETHERNET LAN

Integrated 10/100/1000 GbE LAN

Bluetooth

5.0

PORTS & INTERFACES
DETAILS

• Front:
1 SuperSpeed ​​USB Type-A connector with a signaling speed of 5 Gb/s (charging the battery via port 1.2);
1 combined headphone / microphone jack
• Rear:
1 SuperSpeed ​​USB Type-A port with a signaling speed of 5 Gb/s (battery charging via port 1.2);
2 USB 2.0 Type-A ports;
1 HDMI 1.4 output connector;
1 RJ-45 connector

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

54.06 x 18.37 x 41.9 cm

Weight

5.37 kg

Power
AC ADAPTER POWER

90 W Smart AC power adapter

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x PC

1 x Monitor

1 x Keyboard

1 x Mouse

Garancia e produktit

12 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu