SAPO ERDHI

HP AIO 27-CB1154NH, 27″, 8GB, 512GB SSD, i5

129,990 L

 

HP  All-in-One është thjesht gjithçka që ju nevojitet. Një desktop i projektuar për t’ju mbajtur produktiv për të parë ose luajtur me një ekran dhe përvojë audio të jashtëzakonshme. Filtri me dritë të ulët blu i mban sytë tuaj më të lumtur për më gjatë dhe kamera e privatësisë pop-up është e mrekullueshme për video telefonata. Ndjehuni mirë me zgjedhjen tuaj me një dizajn të qëndrueshëm. Të përfshira në paketim ka maus dhe tastierë.

• Intel® Core™ i5-1235U
• 8GB RAM + 512GB SSD
• 27″ FHD Display
• Intel® Iris® Xe

Ka stok

SKU: SACG1800 Modeli: 27-CB1154NH Kategori: , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
7 g/kg
Brand
Model

27-CB1154NH

Color

Jet Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-1235U

Processor family

12th Generation Intel® Core™ i5 Processors

PROCESSOR FREQUENCY

Base Clock: 3.30GHz
Max Boost Clock: Up to 4.40GHz

PROCESSOR CACHE

12 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

10 cores

Memory & Storage
Ram

8GB

RAM TYPE

DDR4-3200 MHz

Memory

512GB SSD

MEMORY SLOTS

1

SSD DETAILS

PCIe® NVMe® M.2

CARD READER INTEGRATED

No

Display
Screen size

27"

PANEL TYPE

IPS,Three-sided micro-edge

Aspect Ratio

16:9

HD TYPE

FHD

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

Graphics
Graphic Card

Intel® Iris Xe Graphics

GRAPHICS MEMORY

Shared

GRAPHICS MEMORY TYPE

Integrated

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

WI-FI MODEL

Realtek 802.11a/b/g/n/ac (2×2)

ETHERNET LAN

Built-in 10/100/1000 GbE

Bluetooth

5.0

PORTS & INTERFACES
DETAILS

Rear :
1x RJ-45 Ethernet port
1x HDMI 1.4 output port
2x USB 2.0 Type-A ports
1x USB 3.2 Gen 1 Type-A port (5 Gbps signaling rate)
1x Power input port

Side :
1x USB 3.2 Gen 1 Type-A port (5 Gbps signalling rate; Battery charging 1.2)
1x Headphone/microphone combo port

Camera
Webcam

HP Wide Vision 1080p FHD IR Privacy

AUDIO
Speakers

Stereo Speakers
2 x 2W

Microphone

Dual-Channel Digital Microphone

SOFTWARE
Operating system
WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

6.59 kg

Dimensions

61.26 x 20.8 x 47.58 cm

POWER
AC ADAPTER POWER

65 W

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x All-in-one PC

1 x Keyboard

1 x Mouse

1 x Manual

Garancia e produktit

24 Muaj