HP Commuter Backpack 15.6″

3,000 L

Cante shpine HP. E pershtatshme per laptop 15.6 inch. Hapsire te bollshme. Xhepa per celular dhe shume te tjeter per aksesore ose pajisje te tjera. E rehatshme per perdorim te perditshem. E thjeshte, plot stil dhe material shume cilesor.

Shitur , Vijne perseri

SKU: SBZA0972 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Screen size

15.6"

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x HP Commuter Backpack 15.6″