HP DeskJet 2710 AIO Color Printer

7,990 L

 

Tre në një. Printer, skaner dhe fotokopje. I përshtatshëm për zyra dhe kancelari. Shpejtësi printimi deri në 20 faqe për minutë. I përshtatshëm për formate të ndryshme letre. Printim bardh e zi dhe me ngjyra. I thjeshtë për t’u vendosur në punë.

Ka stok

SKU: SCDA5300 Modeli: 2710 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
4 kg
Brand
Color

White

Standard functions

Copy, Print, Scan

Printer Type

Inkjet

Color Capability

Color

Print Speed

up to 20 ppm

Print speed black (ISO)

Up to 7 ppm

Print speed black (ISO, A4)

Up to 7 ppm

Print speed color (draft, A4)

Up to 16 ppm

Print Speed Color (ISO)

Up to 5 ppm

First page out black (A4, ready)

As fast as 15 sec

First page out color (A4, ready)

As fast as 19 sec

Duplex printing

Manual (driver support provided)

Duty cycle (monthly, letter)

Up to 1,000 pagesUp to 1000 pages

Duty cycle (monthly, A4)

Up to 1000 pages

Print quality black (best)

Up to 1200 x 1200 rendered dpi

Print quality color (best)

Up to 4800 x 1200 optimised dpi colour (when printing from a computer on selected HP photo papers and 1200 input dpi)

Print languages

HP PCL 3 GUI; HP PCLm (HP Apps/UPD); URF (AirPrint)

Print technology

HP Thermal Inkjet

Connectivity, standard

1 Hi-Speed USB 2.0

Mobile printing capability

Apple AirPrint™; Chrome OS; HP Smart app; Mopria-certified

Network capabilities

Wi-Fi 802.11a/b/g/n

Wireless capability

Yes, built-in Wi-Fi 802.11a/b/g/n

Minimum System Requirements for Macintosh

MacOS Sierra v10.12 (previously OS X), macOS High Sierra v10.13, macOS Mojave v10.14, macOS Catalina v10.15, 2 GB available hard disk space, Internet Access.

Minimum System Requirements

Windows 10, 7: 1 GHz 32-bit (x86) or 64-bit (x64) processor, 2 GB available hard disk space, Internet connection, USB port, Internet Explorer.

Digital sending standard features

No

Display

Icon LCD display

Processor speed

180 MHz

Maximum Memory

512 MB DDR1; 160 MB flash

Memory

86 MB

Internal Storage

No

Compatible Operating Systems

Windows 11; Windows 10; Windows 7; macOS 10.12 Sierra; macOS 10.13 High Sierra; macOS 10.14 Mojave; macOS 10.15 Catalina; Chrome OS

Paper handling input, standard

60 sheet input tray

Paper handling output, standard

25-sheet output tray

Finished output handling

Sheetfed

Media types

Plain paper, Photo paper, Brochure paper

Media sizes supported

A4; B5; A6; DL envelope

Media sizes, custom

89 x 127 to 215 x 279 mm

Borderless printing

No

Scanner type

Flatbed

Scan file format

JPEG, TIFF, PDF, BMP, PNG

Scan resolution, optical

Up to 1200 dpi

Scan size, maximum

216 x 297 mm

Automatic document feeder capacity

No

Scan technology

Contact Image Sensor (CIS)

Copy resolution (black text)

Up to 300 x 300 dpi

Copy resolution (color text and graphics)

Up to 300 x 300 dpi

Copy resolution (black graphics)

Up to 300 x 300 dpi

Copies, maximum

Up to 6 copies

Copier settings

Auto-enlarge

Power consumption

1.7 watts (ready), 0.9 watts (sleep), 0.1 watts (auto-off), 0.1 watts (off)

Power

Input voltage: 220 to 240 VAC (+/- 10%), 50/60 Hz (+/- 3Hz)

Operating humidity range

15 to 80% RH (non-condensing)

Non-Operating Humidity Range

5 to 90% RH (non-condensing)

Operating temperature range

5 to 40°C

Typical electricity consumption (TEC) number

0.18 kWh/Week

Safety

IEC 60950-1:2005+A1:2009+A2:2013, EN 60950-1:2006+A11:2009+A1:2010+A12:2011+A2:2013, IEC 62368-1:2014, EN 62368-1:2014+A11:2017, EN 62479:2010, EN 62311:2008

Minimum dimensions (W x D x H)

425 x 304 x 154 mm

Maximum dimensions (W x D x H)

425 x 546 x 250 mm (Output Extension fully out)

Weight

3.42 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

HP DeskJet 2710 All-in-One printer
HP 305 Setup Black Cartridge
HP 305 Setup Tri-color Cartridge
Regulatory flyer
Setup guide
Reference guide
Power cord.

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu