Second Chance

HP Elitebook 840 G5 14″, 16GB, 250GB SSD, Core i5

32,990 L

 

Rrit produktivitetin me laptopin HP Elitebook 840 G5 me rezolucion Full HD. Me plot 250GB SSD memorie ofron hapësirë ruajtjeje dhe hyrje të shpejtë të të dhënave. Pesha e lehtë dhe përmasat e vogla e bëjnë këtë laptop perfekt për të punuar gjatë kohës që udhëtoni ose jeni në lëvizje.

• Intel® Core™ i5-7300U
• 16GB RAM + 250GB SSD
• 14” FHD Display
• Intel® HD Graphics 620

Ka stok

SKU: LAP315 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

SAPO ERDHI

Cross Gear Backpack CR-9001, 15.6″ & 17.3″

3,490 L4,490 L
 
BEST DEALS

Intenso 2.5″ SATA III SSD

3,490 L8,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Announced

2018

DESIGN
Color

Silver

Type

Elitebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-7300U

Processor family

7th Generation Intel® Core™ i5

Processor Frequency

Base frequency 2.60 GHz, Max frequency up to 3.50 GHz

Processor Cache

3 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

DDR4-2400 SDRAM

Memory

256GB SSD

Memory slots

1 slot

SSD Details

M.2 NVMe

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

14"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 620

Graphics Memory

Shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

RTL8822CE 11ac, 2×2

Ethernet LAN

Intel I219-LM 10/100/1000 GbE

Bluetooth

4.2

PORTS & INTERFACES
Details

(1) Thunderbolt (USB Type-C connector)
(2) USB 3.1 Gen 1 (1 charging)
(1) HDMI 1.4b port (cable sold separately)
(1) RJ-45/Ethernet port
(1) Docking connector
(1) Headphone/microphone combo jack
(1) AC power port

AUDIO
Built-in Microphone

(3) Integrated multi-array microphone

Built-in Speakers

(2) Integrated stereo speakers (74 dB)

CAMERA
Front Camera

HD camera

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Li-ion

Battery Capacity

50 Wh

Number of battery cells

3

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

Starting at 1.48 kg (3.26 lb)

Dimensions

32.61 x 23.42 x 1.80 cm (12.84 x 9.22 x 0.71 in)

POWER
AC Adapter Power

45 W

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

 

Garancia e produktit

12 Muaj