Second Chance

Hp Elitedesk 705 G3 8GB, 500GB SSD, AMD

12,990 L

 

Hp Elitedesk 705 G3 8GB, 500GB SSD, AMD eshte i shpejte dhe ju lejon te kryeni lehtesisht shume veprime njeheresh, ne vetem pak kohe. Eshte gjithashtu i pershtatshem per te kryer detyra te perditshme si te punuarit ne Powerpoint, Exel, dhe programe te cilet kerkojne performance mbi mesataren.

• AMD PRO A10-8770
• 8GB RAM + 500GB SSD
• AMD Radeon R7 series

Ka stok

SKU: PC58-4 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
7 kg
Brand
Announced

2017

DESIGN
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

AMD PRO A10-8770

Processor Frequency

Up to 3.5GHz

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4

Memory

500GB SSD

GRAPHICS
Graphic Card

AMD Radeon R7 series

OPTICAL DRIVE
DVD

DVD+/-RW

NETWORKING
Connectivity

Wired

ETHERNET LAN

Yes

PORTS AND CONNECTORS
Details

1 x PCI Express 2.0 x16 – full height
2 x PCI Express 2.0 x16 – full height
1 x PCI Express 3.0 x16 (75W) – half length, full heightexpansion bays2x internal – 3.5" x 1/3H
1 x accessible from the front – 5.25" – SlimLineinterfaces4x Hi Speed ​​USB 2.0
1 x VGA
1 x Ethernet/LAN – RJ-45
1 x headphone/microphone combo
1 x audio line out
1 x serial – RS-232
1 x earphone
1 x audio line in
1 x Mouse PS/2
1 x keyboard PS/2
2 x DisplayPort
6 x SuperSpeed ​​USB 3.0

AUDIO
AUDIO DETAILS

Realtek ALC221 High Definition Audio

Power
AC ADAPTER POWER

Power 280 W Standard Efficiency

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

170 x 340 x 355 mm

Weight

6.76 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Desktop

1 x Power Cable

Garancia e produktit

12 Muaj