Second Chance

HP Elitedesk 800 G3 SFF 8GB, 256GB SSD, Core i5

31,490 L

 

Elitedesk 800 G3 SFF është një nga kompjuterat më të mirë dhe funksional të HP-së. Ky model është i vogël kopakt dhe ka parametrat që ju nevojiten. Vjen me Ram 8GB, memorje 256GB SSD dhe procesor Intel Core i5 që ju lejon të hapni dhe punoni disa gjera njekohesisht.

• Intel® Core™ i5-6500
• 8GB RAM, 256GB SSD
• Intel Skylake GT2 GPU

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
7 kg
Brand
DESIGN
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-6500

Processor Frequency

Up to 3.6 GHz maximum Turbo Frequency
(3.2 GHz base frequency)

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4

Memory

512GB SSD

GRAPHICS
Graphic Card

Intel Skylake GT2 GPU

OPTICAL DRIVE
DVD

DVD+/-RW

AUDIO
Audio Details

Conexant CX20632 Audio Codec (all ports are stereo)

PORTS AND CONNECTORS
Details

(4) USB 2.0: (2) front; (2) rear
(6) USB 3.1 Gen 1: (2) front (including 1 fast charging); (4) rear
(1) USB Type-C 3.1 Gen1, front; (1) USB Type-C 3.1 Gen1 (optional), rear
(1) PS/2 (optional with serial card)
(2) DisplayPort with multi-stream
(1) DisplayPort (optional)
(1) VGA (optional)
(1) HDMI (optional)
(1) USB-C (optional) (has alternate mode DisplayPort or 15 W output)
(1) Front: Audio-out (headphone)/Audio-in (microphone) combo jack; (1) Audio-out (headphone) jack
(1) Rear: Audio-out jack for powered audio devices; (1) Audio-in jack
(1) RJ-45 Ethernet port

Communications

Communications LAN: Integrated 10/100/1000M GbE

POWER
Power Details

180 W internal power supply, up to 87% efficiency, active PFC

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

388.11 x 100.08 x 308.10 mm (15.28 x 3.94 x 12.13 in)

Weight

5.31 kg (11.71 lbs)

KEYBOARD & MOUSE
Type

Wired

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x HP Elitedesk 800 G3 SFF

Garancia e produktit

12 Muaj