Second Chance

HP EliteDisplay Monitor E273Q

19,990 L

 

Humbni veten në këtë monitor masiv, të krijuar për të ripërcaktuar rehatinë, mirëqenien dhe qëndrueshmërinë. Luaj, puno ose thjesht shikoni programet tuaja të preferuara me HP EliteDisplay Monitor.

Ka stok

SKU: MON79-B Modeli: E273Q Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
11 kg
Përmasa
21.4 × 61.3 cm
Brand
Color

Black

General
Screen size

27"

Panel type

IPS, LED backlight

Display Resolution

2560 x 1440 pixels

Refresh Rate

60Hz

Response Time

5.3 ms

Aspect Ratio

16:10

Brightness

300 nits

Static Contrast Ratio

1,000:1

Dynamic Contrast Ratio

10M:1

Display Colors

16.7 Million

Viewing Angle

178/178

Connectivity
Ports

DisplayPort (DP) 1.2 (input)
DisplayPort (DP) 1.2 (output)
HDMI 1.4
VGA
USB 3.0 Type-A
USB Type-C
Audio-out jack (headphone)
Power connector port

Mechanical
Tilt

-5° to +22°

Swivel

+/- 45

Height adjust

150 mm

Pivot

YES

Vesa Wallmount

100 mm

Power
Input Voltage

100 – 240V 50/60Hz

Power Consuption Operational

48W

Dimension & Weight
Dimensions

61.3(H) x 21.4(W) x 50.9(D) cm

Weight

11 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor

1 x Cable