HP Envy X360 15.6″, 8GB, 256GB SSD, Core i5

119,990 L

 

Ekran 15.6″ me rezolucion Full HD me prekje. Plotë ngjyra dhe pamje kristal e pastër. Tastierë e plotë me ndriçim. Kontrolloni dhe plotësoni çdo detyrë të mundshme. Hapni dhe organizoni çdo informacion në çast. Ekran me pamje shumë të mirë dhe plotë ngjyra. Me kënd shikmi 178 gradë.

• Intel® Core™ i5-1155G7
• 8GB RAM + 256GB SSD
• 15.6″ FHD Touch Display
• Intel® Iris® Xᵉ Graphics

Ka stok

SKU: ITD1570 Modeli: 4N715UA#ABA Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 10%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Laptop HP Envy 13.3″, 8GB, 256GB SSD, Core i5

94,990 L
Kurseni: 10,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
Announced

2021

DESIGN
Color

Silver

Type

2-in-1 laptops

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-1155G7

Processor Frequency

Max Turbo Frequency 4.5 GHz

Processor cores

4 cores

Processor cache

8 MB L3 cache

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-3200 MHz

Memory

256GB

Memory slots

2 x 4 GB

SSD Details

GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

Yes

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

On-board Graphics Adapter

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

Integrated

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Wi-Fi 6 AX201 (2×2)

Ethernet LAN

No

Bluetooth

5.0

PORTS & INTERFACES
Details

1 Thunderbolt™ 4 with USB4™ Type-C® 40Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge);
1 SuperSpeed USB Type-A 10Gbps signaling rate (HP Sleep and Charge);
1 SuperSpeed USB Type-A 10Gbps signaling rate; 1 HDMI 2.0b;
1 AC smart pin;
1 headphone/microphone combo[19,20]

AUDIO
Built-in Microphone

Integrated dual array digital microphones

Built-in Speakers

Audio by Bang & Olufsen; Dual speakers; HP Audio Boost

CAMERA
Front Camera

HP Wide Vision 720p HD camera with camera shutter

SOFTWARE
Operating System

Windows 11

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

HP Imagepad with multi-touch gesture support; Precision Touchpad Support

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

51 W/h

Nr. of battery cells

3

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.77 kg

Dimensions

14.13 x 8.98 x 0.72 in

POWER
AC Adapter

65 W Smart AC power adapter

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x HP Envy X360 15.6″, 8GB, 256GB SSD, Core i5

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu