HP G7 Notebook 15.6″, 8GB, 256GB SSD, Core i5

61,900 L

Beni projektet tuaja me vetebesim me teknologjine me te fundit duke perfshire procesoret Intel Core, te shpejte dhe me shume hapsire per te ruajtur materiale te ndryshme.

  • Intel Core i5-8265U
  • 8GB RAM + 256GB SSD
  • 15.6″ HD Display
  • Intel HD Graphics 620

Shitur , Vijne perseri

SKU: SACD0635 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
DESIGN
Color

Black

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-8265U

Processor Frequency

Base Frequency 1.60 GHz, Max frequency 3.90 GHz

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

256GB SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

SVA

Aspect Ratio

16:9

HD Type

HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1366 x 768 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 620

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

No

OPTICAL DRIVE
DVD

DVD+/-RW

NETWORKING
Wi-Fi Model

Wi-Fi 5 (802.11ac)

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

(2) USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity
(1) Combo headphone/mic port
(1) USB 2.0 ports quantity
(1) HDMI ports quantity
(1) Ethernet LAN (RJ-45) ports

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

41 Wh

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.78 kg

Height

22.5 mm

SECURITY
Cable Lock Slot

Yes

Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu