HP Gaming Headset H160G

3,500 L

Kufje profesionale me fishe te pershtatshme per lojra nga HP. Te rehatshme dhe te perbera me material miqesor me lekuren. Bas te fuqishem dhe audio me cilesi te larte. Mikrofon te ikonrporuar per te komunikuar gjate lojrave te ndryshme ose gjate kryerjes se nje telefonate. Pajisur me drita RGB te ndryshueshme. Butona te dedikuar per volumin, ndezjen dhe fikjen. Lidhje me ane te USB A.

Shitur , Vijne perseri

SKU: CNG1068 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Frequency Range

20Hz – 20kHz

Driving Coil / Diameter

40mm

Cable

2.2m (Rubber Cable)

Rated Sensitivity

122 dB +- 3 dB

Unbalanced Degree

<4dB

Impedance

32 Ohms +- 15%

Speaker Diameter

40mm

Interface

USB 2.0 Port

Load Impedance

2.2 K0hms

Maximum Power

30mW

Current

<100mA

Voltage

DC 5V +- 5%

Weight

260g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim