HP Gaming Monitor 24.5″ FHD

32,800 L

Monitor i pershtatshem per lojra. Kohe reagimi 1ms dhe rifreskim imazhi 144 Hz. Imazh i qarte kristal me rezolucion 1920 x 1080 i pajisur me teknologjine AMD FreeSync. Korniza shume te holla per ti lene me shume hapsire ekranit.

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 406 copë
SKU: SBAB0022 Modeli: 3WL50AA Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand
DISPLAY
Screen size

24.5"

Response Time

1ms

Native resolution

FHD (1920 x 1080 @ 60 Hz)

Tilt

Swivel: ±360°
Tilt: -4 to +20°
Pivot rotation: 90°

Panel technology

TN with LED backlight

Horizontal viewing angle

160° vertical
170° horizontal

Display features

Anti-glare
Language selection
LED backlights
On-screen controls
Pivot rotation
Plug and Play
User programmable

VESA mounting

100 mm

Pixel pitch

0.283 mm

Brightness

400 cd/m²

Contrast ratio

1000:1 static

Height adjustment range

151 mm

Display Input Type

1 DisplayPort™ 1.2
1 HDMI 2.0

BATTERY & POWER
Power consumption

32 W (maximum), 24 W (typical), 0.5 W (standby)

Power

Input voltage 100 to 240 VAC

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

55.73 x 5.5 x 34.12 cm

Weight

5.72 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim