HP Laptop 15-EF1013DX 15.6″, 512GB SSD, AMD

89,990 L

 

Ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD me prekje. Procesor AMD. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. Eshte i  lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. Gjithashtu eshte i pershtatshem per te kryer detyra te perditshme, si te punuarit ne paketen Office, navigimi ne internet dhe perdorimi i programeve te finances.

  • AMD Ryzen™ 7 4700U
  • 8GB + 512GB SSD
  • 15.6″ Full HD Touch
  • AMD Radeon™ Graphics
Ram
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
DESIGN
Color

Silver

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

AMD Ryzen™ 7 4700U

Processor family

Ryzen™ 7

Processor Frequency

Min frequency 2.0 GHz
Max frequency up to 4.1 GHz

Processor cores

8 cores

Processor Cache

8M

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB, 16GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

512GB SSD

Memory slots

2

SSD Details

PCIe® NVMe™ M.2 SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

Yes

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

AMD Radeon™ Graphics

Graphics Memory

Shared

Graphics Memory Type

Integrated

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

IEEE 802.11a/b/g/n/ac

Ethernet LAN

No

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

1 USB 3.1 Gen 1 Type-C™ (Data Transfer Only, 5 Gb/s signaling rate)
2 USB 3.1 Gen 1 Type-A (Data Transfer Only)
1 AC smart pin
1 HDMI 1.4b
1 headphone/microphone combo

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 10

CAMERA
Front Camera

HP True Vision 720p HD camera with integrated dual array digital microphones

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

41 W/h

Number of battery cells

3

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.6 kg

Height

1.79 cm

POWER
AC Adapter Power

45W

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu