HP MicroTower 290 G2 4GB, 256GB SSD, Core i3

44,500 L

HP MicroTower 290 G2 eshte i shpejte dhe mund te kryeni lehtesisht shume veprime njeheresh, ne vetem pak kohe. Procesor te gjenerates se 8. I pershtatshem per te kryer detyra te perditshme si te punuarit ne Powerpoint, Exel, dhe programe te cilet kerkojne performance mbi mesataren.

  • Intel Core i3-8100
  • 4GB RAM + 256GB SSD
  • Intel UHD Graphics 630

Ka stok

Shitur: 281 copë
SKU: SACB0489 Modeli: 290 G2 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand
DESIGN
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i3-8100

Processor Frequency

Base frequency 3.6 GHz

Processor cores

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

4GB

Ram Type

DDR4

Memory

256GB SSD

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics 630

OPTICAL DRIVE
DVD

DVD+/-RW

AUDIO
Audio Details

Audio Realtek ALC3601 codec, internal speaker, combo microphone/headphone jack

PORTS AND CONNECTORS
Details

Front: 1 headphone/microphone combo; 1 SD 3 card reader; 2 USB 3.1 Gen 1
Rear: 1 audio-in; 1 audio-out; 1 HDMI; 1 microphone-in; 1 power connector; 1 RJ-45; 1 VGA; 2 USB 3.1 Gen 1; 4
USB 2.0; 1 serial
Internal: 1 parallel; 1 PS/2

Communications

Communications LAN: Integrated 10/100/1000M GbE ; WLAN: Realtek 802.11a/b/g/n/ac (1×1) and Bluetooth® 4.2 Combo

POWER
Power Details

180 W internal power supply, up to 87% efficiency, active PFC

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

17 x 33.8 x 27.75 cm

Weight

5.4 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim