HP Mouse Z3200

3,100 L

Terhiqni vemendjen e shokeve ose kolegeve me dizajnin dhe stilin kompakt te mausit Z3200. I vogel dhe i fuqizuar me rreze blu 1600 dpi e ben teper preciz dhe me se te pershtatshem per te punuar ne cdo lloj siperfaqe.

Shitur , Vijne perseri

Shitur: 439 copë
SKU: SBCC0034 Modeli: Z3200 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Brand
Product design

Cheetah design; Whale design; Zebra design

Buttons

3 buttons and scroll wheel

Connector description

Nano receiver

Wireless technologies

2.4 GHz connection

Battery type

2 AA Batteries

Resolution

1600 dpi optical sensor

LED

Yes

Dimensions

95 x 57.5 x 33.5 mm

Weight

0.119 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim