HP N15 250 G8, 15.6″, 8 GB, 256 GB SSD, Core i3

49,990 L

 

Ekran 15.6 inch me rezolucion HD dhe procesor Intel Core i3-1115G4. Kryeni çdo detyrë të mundshme, hapni dhe organizoni informacionet tuaja në çast. Është i  lehtë në peshë dhe mund ta merrni kudo me vete. Gjithashtu është i përshtatshëm për të kryer detyra të përditshme, si të punuarit në paketën Office, navigimi në internet etj.

• Intel® Core® I3-1115G4
• 8GB RAM + 256GB SSD
• 15.6″  FHD (1920 x 1080)
• Intel® UHD Graphics

Ka stok

SKU: ITD1610 Modeli: 45R44ES#ABD Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
Announced

2021

DESIGN
Color

Matte Grey

TYPE

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i3-1115G4

PROCESSOR FAMILY

Intel Core i3

PROCESSOR FREQUENCY

Up to 4.1 GHz

PROCESSOR CACHE

6 MB

PROCESSOR CORES

2

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

RAM TYPE

DDR4-SDRAM

Memory

256GB SSD

MEMORY SLOTS

1x SO-DIMM

SSD DETAILS

NVMe,PCI Express

CARD READER INTEGRATED

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

PANEL TYPE

IPS

ASPECT RATIO

16:9

HD TYPE

Full HD

TOUCHSCREEN

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

DISCRETE GRAPHICS ADAPTER

Yes

Operating system
OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

ETHERNET LAN

10,100,1000 Mbit/s

BLUETOOTH

5.0

PORTS & INTERFACES
DETAILS

1 x USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C ports quantity
2 x USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity
1.4b x HDMI version
1 x Combo headphone/mic port
1 x HDMI ports quantity
1 x Ethernet LAN (RJ-45) ports

AUDIO
BUILT-IN MICROPHONE

Yes

BUILT-IN SPEAKERS

Yes

CAMERA
FRONT CAMERA

Yes

KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

Yes

POINTING DEVICE

TouchPad

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

Lithium-Ion

BATTERY CAPACITY

41 Wh

NUMBER OF BATTERY CELLS

3-Cell

WEIGHT & DIMENSIONS
WEIGHT

1.74 kg

DIMENSIONS

19.9 mm x 242 mm x 358 mm

POWER
AC ADAPTER POWER

45 W

Security
SECURITY DETAILS

Trusted Platform Module (TPM): Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual