HP Notebook 14″, 8GB, 256GB SSD + 16GB Optane, Core i5

79,900 L

Ekran 14 inch me rezolucion Full HD. Procesor te gjenerates se 11. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra.Eshte i lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. Gjithashtu eshte i pershtatshem per te kryer detyra te perditshme, si te punuarit ne paketen Office, navigimi ne internet dhe perdorimi i programeve te finances.

  • Intel® Core™ i5-1135G7
  • 8GB + 256GB SSD + 16GB Optane
  • 14″ IPS Full HD
  • Intel® Iris® Xe Graphics

Ka stok

SKU: ITD1280 Modeli: 14t-dq200 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
DESIGN
Color

Black

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-1135G7

Processor family

11th Gen Core i5

Processor Frequency

Max frequency up to 4.20 GHz

Processor cores

4 cores

Processor Cache

8M

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

256GB SSD

Memory slots

2

SSD Details

PCIe® NVMe™ M.2 SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

14"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

Graphics Memory

Shared

Graphics Memory Type

Integrated

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

Intel® Wi-Fi 6 AX201 (2×2)

Ethernet LAN

No

Bluetooth

Bluetooth® 5 combo (Supporting Gigabit file transfer speeds)

PORTS & INTERFACES
Details

1 SuperSpeed USB Type-C® 5Gbps signaling rate
2 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate
1 HDMI 1.4
1 headphone/microphone combo
1 multi-format SD media card reader

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 10

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

41 W/h

Number of battery cells

3

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.4 kg

Height

1.8cm

POWER
AC Adapter Power

45W

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu