VETEM ONLINE

HP Notebook 14″, 8GB, 256GB SSD, Core i3

62,600 L

Ekran 14 inch me rezolucion HD me prekje. Procesor te gjenerates se 11. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. I pershtatshem per te kryer detyra te perditshme, si te punuarit ne paketen Office, navigim ne internet dhe programe finance. 

  • Intel® Core™ i3-1115G4
  • 8GB + 256GB SSD
  • 14″ HD Touch Display
  • Intel® UHD Graphics

Ka stok

Shitur: 124 copë

SKU: ITD1298 Modeli: 2U2L9UA#ABA Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
DESIGN
Color

Silver

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i3-1115G4

Processor family

11th Gen Core i3

Processor Frequency

Max frequency up to 4.10 GHz

Processor cores

2 cores

Processor Cache

6M

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

256GB SSD

Memory slots

SSD Details

PCIe® NVMe™ SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

14"

Panel Type

TN

Aspect Ratio

16:9

HD Type

HD

Touchscreen

Yes

Display Resolution

1366 x 768 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics

Graphics Memory

Shared

Graphics Memory Type

Integrated

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

802.11b/g/n

Ethernet LAN

No

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

1x USB Type-C 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
2x USB Type-A 3.2 Gen 1 (5 Gbps)
HDMI 1.4b
Card reader SD
Audio jack 3.5 mm combo

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 10

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

no

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

41 W/h

Number of battery cells

3

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.46 kg (3.2 lbs)

Height

17.9 mm

POWER
AC Adapter Power

45W

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu