HP Notebook 15.6″, 4GB, 256GB SSD, Core i3

57,500 L

Ekran 15.6 inch me rezolucion HD. Procesor te gjenerates se 10-te. Kontrolloni dhe plotesoni cdo detyre te mundshme. Hapni dhe organizoni cdo informacion ne cast. Ekran me pamje shume te mire dhe plote ngjyra. I lehte ne peshe dhe mund ta merrni kudo me vete. I pershtatshem per te kryer detyra te perditshme, si te punuarit ne paketen Office, navigim ne internet dhe programe finance. 

  • Intel® Core™ i3-1005G1
  • 4GB + 256GB SSD
  • 15.6″ LED HD Display
  • Intel® UHD Graphic

Ka stok

SKU: ITD1317 Modeli: 3H990UA#ABA Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
DESIGN
Color

White

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i3-1005G1

Processor family

10th Gen Core i3

Processor Frequency

Max frequency up to 3.40 GHz

Processor cores

2 cores

Processor Cache

4M

MEMORY & STORAGE
Ram

4GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

256GB SSD

Memory slots

2

SSD Details

PCIe® NVMe™ M.2 SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

LCD

Aspect Ratio

16:9

HD Type

HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1366 x 768 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics

Graphics Memory

Shared

Graphics Memory Type

Integrated

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

IEEE 802.11a/b/g/n/ac

Ethernet LAN

No

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

HDMI
USB Ports 3
USB Type-C
SuperSpeed USB Type-C® 5Gbps signaling rate

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 10

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

41 W/h

Number of battery cells

3

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.6 kg

Height

17.7 mm

POWER
AC Adapter Power

45W

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu