BEST DEALS

HP Omen 27I Gaming Monitor 27″ 2K

64,990 L

 

Monitor 27 inch me rezolucion 2K, rifreskim imazhi 165Hz. Pamje te qarte, ideal per te luajtur, pare video dhe perdorim te perditshem. 

Ka stok

SKU: SBAB0101 Modeli: Omen 27i Kategori: , , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
9 g/kg
Brand
Color

Black

Best for

Gaming

DISPLAY
Screen size

27"

Display Resolution

2560 x 1440 pixels

Refresh Rate

165Hz

Response Time

1ms

Display type

QHD (2560 x 1440)

Display features

Language selection
On-screen controls
Plug and Play
User controls
AMD FreeSync™
Anti-glare

Onscreen controls

Exit
Information
Input source
Language
Management
Menu
Power
Gaming
Image
Color

Physical security

Security lock-ready

VESA mounting

100 mm x 100 mm

Contrast ratio

1000:1 static
1000000:1 dynamic

Brightness

350 nits

Display color

1.07 billion colors supported

Pixel pitch

0.233 mm

PORTS & POWER
Ports

Audio, DisplayPort, HDMI, USB 3.0, AC Power Cable

Ports Details

3x USB 3.0
1x DisplayPort 1.2
1x HDMI 2.0
1x Audio Output

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

61.3 x 6.6 x 36.7 cm

Weight

7.75 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x Monitor

1x Power Cable

Garancia e produktit

24 Muaj