OFERTË ONLINE

HP Omen X 25F Gaming Monitor 25″ FHD

47,990 L

 

Monitor 24.5 inch me rezolucion Full HD, rifreskim imazhi 240Hz. Me korniza te holla dhe me mbeshtetese qe ze shume pak vend. Pamje te qarte, ideal per te luajtur, pare video dhe perdorim te perditshem. 

Ka stok

Shitur: 109 copë

SKU: SBAB0044 Modeli: X 25F Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
7 kg
Brand
Color

Black

Best for

Entertainment, Gaming

DISPLAY
Screen size

25"

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Response Time

1ms

Refresh Rate

240Hz

Display type

TN with LED backlight

Display features

Anti-glare; On-screen controls; Plug and Play; User controls; User programmable

Onscreen controls

Back; Color control; Down; Exit; Gaming; Image control; Information; Input control; Management; Menu; Minus; OK; Plus; Power

Display viewing angle

160° vertical; 170° horizontal

Contrast ratio

1000:1 static; 12000000:1 dynamic

Brightness

400 cd/m²

Pixel pitch

0.283 mm

Display Tilt & Swivel Range

Tilt: -5 to +23°

PORTS & POWER
Signal input connectors

1024 x 768; 1280 x 1024; 1280 x 720; 1280 x 800; 1440 x 900; 1600 x 900; 1680 x 1050; 1920 x 1080; 640 x 480; 720 x 480; 800 x 600

Ports

USB 3.0

Power supply

Input voltage 100 to 240 VAC

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

55.75 x 33.06 x 9.87 cm

Weight

6.16 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

AC power cord; DisplayPort™ cable; USB cable