HP Pavilion 15-EG0070 15.6″, 512GB SSD, Core i7

119,990 L124,990 L

 

Laptopi Pavilion 15,6 inç sjell më shumë performancë në një formë më të vogël, kështu që ju mund të bëni më shumë kudo që të shkoni. Shijoni argëtimin mahnitës me një ekran pothuajse pa kufij dhe audio nga B&O. Ka procesor Intel® Core™ i7-1165G7 dhe kartë grafike Intel® Iris® Xe Graphics.

• Intel® Core™ i7-1165G7
• 8/16GB RAM + 512GB SSD
• 15.6″ FHD (1920 x 1080)
• Intel® Iris® Xe Graphics

Ram
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 7%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Jabra Elite 85H Bluetooth Headset

25,990 L
Kurseni: 2,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
Announced

2021

Design
Color

Gold

TYPE

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-1165G7

PROCESSOR FAMILY

11th Generation Intel® Core™ i7 Processors

PROCESSOR FREQUENCY

Up to 4.7GHz

PROCESSOR CACHE

12 MB Intel® Smart Cache

PROCESSOR CORES

4 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB, 16GB

RAM TYPE

DDR4-3200 MHz

Memory

512GB SSD

MEMORY SLOTS

2

SSD DETAILS

PCIe® NVMe™ M.2 SSD

CARD READER INTEGRATED

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

PANEL TYPE

IPS

ASPECT RATIO

16:9

HD TYPE

FHD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

GRAPHICS MEMORY

Shared

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

Integrated

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

WI-FI MODEL

MediaTek Wi-Fi 6 MT7921 (2×2)

ETHERNET LAN

No

BLUETOOTH

5.2

PORTS & INTERFACES
DETAILS

1 SuperSpeed USB Type-C® 10Gbps signaling rate (USB Power Delivery, DisplayPort™ 1.4, HP Sleep and Charge);
2 SuperSpeed USB Type-A 5Gbps signaling rate; 1 HDMI 2.0;
1 AC smart pin;
1 headphone/microphone combo

AUDIO
BUILT-IN MICROPHONE

dual-array microphones

BUILT-IN SPEAKERS

Dual speakers

CAMERA
FRONT CAMERA

HP Wide Vision 720p HD camera with integrated dual array digital microphones

SOFTWARE
OPERATING SYSTEM INSTALLED

Windows 11 Pro

KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

Yes

POINTING DEVICE

Precision Touchpad

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

Lithium-ion Battery

BATTERY CAPACITY

41 Wh

NUMBER OF BATTERY CELLS

3-cell

WEIGHT & DIMENSIONS
WEIGHT

1.75 kg

DIMENSIONS

36.02 x 23.4 x 1.79 cm

POWER
POWER ADAPTER

45 W Smart AC power adapter

SECURITY
FINGERPRINT READER

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj

BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu