OFERTË ONLINE

HP Pavilion Gaming 500 Backpack

9,990 L

 

Prodhuar për njerzit që luajnë kudo dhe kurdo. Çanta e shpinës nga HP e dedikuar per te apasionuarit e lojrave është rezistente ndaj ujit, e rehatshme dhe ka hapsirë të bollshme për të gjitha sendet tuaja, perfshirë këtu  edhe laptop deri në 15.6 inch.

Ka stok

SKU: SBZA0974 Modeli: 500 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 33%
OFERTË ONLINE
Ofertë!

Dell Backpack Essential 15.6″

3,990 L
Kurseni: 2,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Display size (diagonal)

17"

Water-resistant

Yes

Weight

0.81 kg

Minimum dimensions (W x D x H)

34.5 x 17 x 48 cm

FEATURES

Built for battery life
External USB port with built-in cable lets you hook up your portable charger and easily charge devices on-the-go.[a]

Keep your devices dry
Protect your gear from the elements with a rugged, water-resistant exterior.

Carry in comfort
Carry it all comfortably with a padded, mesh back panel for air flow and ergonomic shoulder straps.

Tailored for travel
Designed to stack on top of luggage while traveling with a trolley handle pass-through.

Seen for safety
Stay safe and be seen at night with reflective trim and accents.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x HP Pavilion Gaming 500 Backpack