HP Pavilion Gaming Headset 400

4,500 L

 

Të përshtatshme për të dëgjuar muzikë dhe për të komunikuar. Muzikë cilësore dhe mikrofon me anullim zhurme. Kufjet janë shumë të rehatshme edhe kur i përdorni për një kohë të gjatë. Prodhuar posaçërisht për lojra dhe argëtim.

Ka stok

SKU: SBEA0400 Modeli: 400 Kategori: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Compatible Operating Systems

Windows 10
Android
Xbox
iOS
PlayStation®

Minimum System Requirements

Available 3.5 mm jack for sound and microphone.

Dimensions

22.5 x 20 x 8.5 cm

Weight

0,28 kg

Other features

Deep bass. Crisp highs. Incredible sound.
Padded for comfort
On-cable controls

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

HP Pavilion Gaming Headset 400
Product notices