VETEM ONLINE

HP Pavilion Gaming Headset 600

7,990 L

 

Të përshtatshme për të dëgjuar muzikë dhe për të komunikuar. Muzikë cilësore dhe mikrofon me anullim zhurme. Kufjet janë shumë të rehatshme edhe kur i përdorni për një kohë të gjatë. Prodhuar posaçërisht për lojra dhe argëtim.

Ka stok

SKU: SBEA0402 Kategori: , , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Compatible Operating Systems

Windows 10

Features

• Surrounded by sound
7.1 virtual surround sound provides greater precision, depth, and clarity for your media—experience a clear, immersive soundscape all around you.1

• Effortlessly comfortable
The lightweight, self-adjusting headband provides a comfortable, effortless fit during extended use.

• Cushioned comfort
Soft, synthetic leatherette padding on the ear cups and headband for long-lasting comfort.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • Headset
  • Product notices
  • Quick start guide
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu