HP Pavilion Gaming Keyboard 800

9,500 L

Tastiere dhe maus per te apasionuarit e lojrave. Tastiere me taste mekanike dhe me ngricim te ndryshueshem RGB. Performance dhe precizion te larte. 

Ka stok

SKU: SBBC1011 Modeli: 800 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Usage

Gaming

CONNECTIVITY AND COMMUNICATIONS
Cable length (imperial)

70.87 in

Cable length

180 cm

Connector description

USB 2.0

SUPPORTED OPERATING SYSTEMS
Compatible Operating Systems

Windows 10; Windows 8; Windows 7

COMPATIBILITY
Hardware compatibility

Compatible with HP PCs with available USB port.

DIMENSIONS
Dimensions without stand (W x D x H)

44.8 x 20.3 x 3.9 cm

Minimum dimensions (W x D x H)

17.64 x 7.99 x 1.54 in

Package dimensions (W x D x H)

18.7 x 7.44 x 2.6 in

WEIGHTS
Weight

1.2 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim
BLI ME KËSTE
Kësti mujor
Zgjidh afatin e pagesës
Apliko për kredi

Te dhenat e porosise

Për më shumë informacion kliko këtu