HP Pavilion Wireless Keyboard and Mouse 800

8,500 L

Tastiere e plote dhe maus HP. Pamje te vecante dhe te rehatshme ne perdorim. Mund te lidhet me cdo kompjuter pa qene nevoje e instalimit te ndonje programi te vecante. Lidhje wireless me linje 2.4 GHz, shume e qendrueshme.

Ka stok

Shitur: 207 copë
SKU: SBBC1020 Kategori: , ,

Informacion i detajuar

Brand
KEYBOARD
Number of Keys

111

MOUSE
Scroll Type

Scroll Wheel

Number of Buttons

2

Hand Orientation

Ambidextrous

Battery Requirements

2 x AAA

Dimensions

4.7 x 2.6 x 1.2" / 119.4 x 66 x 30.5 mm

CONNECTIVITY
Connection Type

Wireless

System Connection

1 x USB (Version Unspecified)

Wireless Connectivity

2.4 GHz RF

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim